skip to Main Content

Ślub wiosną 2018

Ślub wiosną 2018

Ślub wiosną 2018 – Wiosna to oczywiście symbol radości, nowego życia, wejścia w nowy okres zmierzający ku lepszemu. Dla wielu to również najbardziej sprzyjający moment na miłość, zakochanie, dlatego właśnie sporo osób chętnie wybiera wiosnę na czas swojego ślubu. Na pewno fakt, że nie jest to pełnia sezonu ślubnego sprawia, że ten termin będzie atrakcyjny oraz przystępniejszy do zorganizowania. Można łatwiej dostać terminy u wypatrzonego DJ, elegancką salę czy fotografa z dobrym okiem.

Strój na wiosenny ślub
Wiosna oczywiście jest piękna, ale bywa kapryśna, w ciągu kilku godzin pogoda może się diametralne zmieniać, dlatego bolerko czy szal na pewno okaże się przydatne na wiosenny ślub, tym bardziej jeśli postawiomy zorganizować go w plenerze. Jeśli kobieta będzie chciała podkreślić, że mamy wiosnę może postawić na delikatne dodatki, koronki, szarfy, kokardy. Fryzury ślubne powinny być podobne do pory roku, lekkie oraz świeże. Sprawdzać się będą warkocze, kłosy, luźne upięcia. Charakterystyczną ozdobą w tym czasie będzie oczywiście wianek ze świeżych kwiatów na głowie panny młodej.

Kwiaty na wesele wiosną
Oczywiście co do kwiatów trzeba będzie postawić na sezonowe propozycje między innymi tulipany, lilie czy krokusy. Jeśli mamy już maj to pięknie zaprezentują się także konwalie czy bez. Kwiaty można łączyć w kolorowe kompozycje, warto także dodawać wiele elementów zielonych, które będą pokazywać jeszcze lepiej wiosenny charakter wesela.

Pięknie pasować będą wszelkie szklane oraz drewniane dodatki jak np. drewienka jako podkładki do świeczek. Wiosna to okres kwitnienia wielu owoców – dlaczego by więc nie wykorzystać soczystego koloru jabłek do zaakcentowania zieleni?

Jeśli chodzi o samodzielnie wybierane przez nas dodatki powinniśmy szukać propozycji świeżych, jasnych kolorów, które będą dawały dużo życia. Odcienie zieleni, żółci, fioletu – to wszystko sprawi, że oprawa wesela będzie udana. W dużej ilości stawiamy również na świeże kwiaty, kolorowe wstązki, drewniane i szklane dodatki oraz lampiony.

Ślub cywilny na naszym ogrodzie

Ślub wiosną również sprzyja ślubom cywilnym w naszym pięknym ogrodzie. Aranżujemy namiot, krzesła z pokrowcami, aleje kwiatów oraz wszystkie niezbędne dla urzędnika atrybuty. Jeśli pogoda nieoczekiwanie się zepsuje, przeniesiemy ślub do sali.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia naszej oferty ślubów cywilnych!