skip to Main Content

Ślub latem 2018

Ślub latem 2018

Ślub latem 2018 – Każda pora roku ma swój wyjątkowy urok. Data ślubu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu warto więc dobrze zaplanować sobie ten moment. Pojawia się więc pytanie jaką porę roku wybrać. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się lato. Dla naszych rodaków to typowy sezon ślubny, nie musimy martwić się pogodą – deszcz przesądnie traktowany jest jako zły omen dla nowego małżenstwa ale najważniejsze jest to, że możemy korzystać z uroków ogrodu oraz dodać atrakcje poza ścianami sali bankietowej. Sesje zdjęciowe również najpiękniej wychodzą latem, tak samo śluby cywilne.

Plusy i minusy ślubu i wesela latem
Bez wątpienia tym najważniejszym czynnikiem, który składania do ślubu latem jest pogoda. W okresie letnim łatwiej słońce i wysoką temperaturę, sprzyja to zabawą w naszym ogrodzie, bardziej niż jesienią czy zimą. Słoneczna pogoda pozwala uzupełnić całe wydarzenie o wiele różnorakich atrakcji. Możemy zorganizować ślub cywilny, barwnie ozdobione stoliki przygotowujemy dla gości na dworze, by mogli cieszyć się świeżym powietrzem. Można również pójść krok dalej i całe wydarzenie zorganizować w plenerze, posiadamy bowiem miejsce grillowe oraz ognisko. Pary młode uwielbiają również sesje zdjęciowe w naszym kolorowym ogrodzie, który latem wygląda najpiękniej.

Dekoracje i bukiet panny młodej
W okresie letnim panna młoda może postawić na klasyczny bukiet z dodatkiem letnich elementów jak stokrotki czy kłosy zboża. Obserwując tegoroczny sezon weselny możemy śmiało stwierdzić iż coraz popularniejsze w bukietach są słoneczniki, chabry czy maki oraz kwiaty polne.

Kwiaty maja istotną rolę w procesie dekoracji naszej sali oraz stołów weselnych. Zawsze staramy się dopasować odcienie kwiatów na stołach do kwiatów znajdujących się w bukieciku panny młodej. Białe pokrowce na krzesła, z wstążką pasującą do kwiatów, dodają również elegancji i weselnego klimatu.

Ślub cywilny na naszym ogrodzie

Ślub latem niewątpliwie sprzyja ślubom cywilnym w naszym pięknym ogrodzie. Aranżujemy namiot, krzesła z pokrowcami, aleje kwiatów oraz wszystkie niezbędne dla urzędnika atrybuty.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia naszej oferty ślubów cywilnych.